garderoba
Garderoba

Tania garderoba – jak szukać ubrań i dodatków?

Porównywarki cenowe to dobre miejsca na szukanie okazji. Aby móc posiadać tanie ubrania dobrej jakości warto skorzystać z https://shopeneo.com/pl/. To jedna z witryn, która pozwala nam porównywać ceny wielu marek. Z pewnością będzie ona pomocna w kupnie nowych ubrań oraz zmiany stylu. Jakie rzeczy i dodatki możemy znaleźć na stronie? Tego dowiesz się z naszej publikacji. 

Dział damski 

Bluzki damskie to największa kategoria ubraniowa. W kategorii https://shopeneo.com/pl/kategoria/Moda/Moda-damska/Bluzki-damskie/7.html znajdziecie przeróżne elementy góry do spodni oraz spódnic. W bluzkach dominują różne modele. Można je podzielić na poniższe kategorie: 

  • Basic – bluzki o prostym kroju. Są to elementy garderoby górnej, które charakterystują się gładkością materiału. Nie posiadają wzorów. Mogą składać się z krótkiego oraz długiego rękawa. Nie posiadają żadnych ozdób oraz detali. Sprawdzają się wielu sytuacjach dlatego powinny znaleźć się w garderobie każdej kobiety niezależnie od wieku oraz preferowanego stylu. 
  • Bluzki ze wzorami – ciekawe zestawienia mogą budować stylizacje lub być jej uzupełnieniem. Wzory podkreślają styl oraz charakter osoby noszącej bluzkę. Nadają się do gładkich spódnic oraz spodni. Nieco odważniejsze osoby mogą łączyć je z innymi wzorami np. w stylu paryskim gdzie drobne wzory tego samego rodzaju zestawia się z nieco większymi.
  • Bluzki z rożnymi krojami krawieckimi – To elementy, które mogą być pokryte wzorami albo mieć gładki materiał. Do najpopularniejszych krojów można zaliczyć: dekolty np. serek, woda, karo czy serce. Góra może być także zabudowana. Elementami, które można zaliczyć do kroju krawieckiego są falbany, które mogą pojawiać się na rękawach. Ciekawym elementem jest bastinka oraz rękawy typu nietoperz. 

Dział męski 

Nie zabrakło także ubrań dla panów. W porównywarkach można zestawiać wiele elementów męskiej garderoby. Od bluzek po eleganckie garnitury. Największą grupę produktów stanowią okrycia wierzchnie oraz galanteria skórzana. Na początek zajmiemy się okryciami wierzchnimi. Pośród wielu rodzajów okryć możemy wyróżnić: 

  • sportowe kurtki męskie – elementy które przydarzą się do przemierzania szlaków. To ciekawe rozwiązanie dla każdego kto lubi leśne wędrówki. Praktyczność kurtki przydaje się podczas ulewnych deszczów. Nieprzemakalna powłoka z kapturem chroni nas przed zamoczeniem ubrania. 
  • Kurtka zimowa – przydaje się podczas mroźnego okresu. Prezentowane przez nas modele posiadają polar, który daje poczucie ciepła. Podane modele sprawdzają się na zimowe szaleństwo w górach np. na stoku narciarskim albo snowbordowym. 
  • płaszcze – elegancka forma okrycia wierzchniego. Nadaje się na różne okazje formalne. Do pracy, na randkę czy wyjście do restauracji. Płaszcze mogą mieć różne fasony oraz długości. Do klasycznych modeli możemy zaliczyć: beżowy trencz, płaszcze wojskowej dwurzędowe oraz modele z jednym rzędem guzików. Płaszcze mogą być zabudowane albo posiadać dekolt w kształt litery V. Wszystko zależy od konkretnego modelu oraz producenta.