prezent dla przyjaciółki
Informacje

Co kupić przyjaciółce na urodziny?

Zbliża się ważna rocznica, a Ty dalej nie wiesz co kupić? Pamiętaj, że najlepsze prezenty, to te dawane od serca. Zobacz propozycje delikatnej biżuterii, która może spodobać się Twojej przyjaciółce.

Poszukiwania trafionego podarunku urodzinowego

Sprawdzonym sposobem na kupienie trafionego podarunku jest wybranie gustownej ozdoby ze szlachetnego materiału. Często sprawdzają się w tej roli kolczyki z diamentami. Drobne, delikatne modele będą ładnie się prezentowały w zestawieniu z każdą twarzą. Jeśli kupujesz prezent przyjaciółce, to zapewne znasz jej preferencje co do metalu, kolorów i kształtów. Ta wiedza będzie przydatna przy określeniu dokładnych parametrów biżuterii. Ciekawą ofertę znajdziemy np. w sklepie Zeccoro, gdzie możemy liczyć na duży wybór dodatków.

Wybór kruszcu według upodobań i urody

Jako prezent najlepiej się sprawdza złota lub srebrna biżuteria. Jeśli nie znamy upodobań koleżanki co do diamentów i konkretnego kruszcu, warto zdecydować się na ozdobę z metalu, który odpowiada temperaturze jej urody. Jeśli jest ciepła, to wybieramy złoto, jeśli chłodna to srebro. Dla rozpoznania, którym typem jest nasza znajoma, warto zaznajomić się z podziałem na cztery pory roku. Ta sama zasada będzie miała zastosowanie też przy wyborze odpowiedniego kamienia, który zdobi kolczyki.

Jaki rodzaj biżuterii wybrać?

Określanie typu urody ma duże znaczenie przy zakupie ozdób na uszy, ponieważ bliska ich odległość od twarzy będzie istotnie wpływać na to, czy kolczyki pasują do danej kobiety. Przy ich zakupie jest też inna ważna kwestia, a mianowicie, czy nasza przyjaciółka ma przebite uszy. Jeśli chcemy ją zachęcić do przekłucia ich, to od nas zależy, czy wybierzemy dla niej taki przekorny prezent. Choć zdecydowanie lepszą opcją będzie zmiana pomysłu. Bransoletka z diamentami może również stać się świetnym podarunkiem na urodziny.

To będzie wybrać łatwiej

Ozdoba na rękę ma tę zaletę, że nie musi ściśle współgrać z urodą obdarowanej. Dlatego, jeśli mamy problem z określenie typu urody lub nie mamy pewności, który wzór kolczyków się spodoba, najlepszym wyjściem będzie stonowany dodatek na nadgarstek. W ostatnim czasie zdobywa coraz szersze uznanie bransoletka tenisowa, która odznacza się minimalistycznym designem i świetnie pasuje do stylizacji wieczorowych, jak i casualowych. Jest to niejako biżuteria retro, ponieważ była chętnie noszona przez kobiety równo sto lat temu.

Każdy detal ma znaczenie

Jeśli chcemy obdarować przyjaciółkę w dniu jej święta wyjątkowym prezentem, warto postawić na biżuterię z diamentami. Mają one wyjątkowy wydźwięk, będą wyrazem trwałości Waszej przyjaźni i przywiązania. Warto zdecydować się na eleganckie kolczyki lub bezpieczniejszą opcję w postaci delikatnej bransoletki. Tego typu ozdoby zdecydowanie spotkają się z aprobatą i wdzięcznością oraz będą pamiątką na długie lata.

Jeśli jeszcze nie wiesz, co kupić przyjaciółce na urodziny, zobacz inne dodatki z diamentami. Piękny i gustowny podarunek, będzie nie tylko wyjątkowy, ale też trwały i posłuży dobrze wiele lat.