bluza el polako
Moda męska

Polskie marki bluz streetwear

Wielu z was pewnie się łapie na tym, iż ilekroć szukacie streetwearowych bluz, zawsze wpisujecie takie frazy jak najfajniejsze bluzy, najlepsze bluzy, niesamowite bluzy, najfajniejsze bluzy streetwear, lista jest długa. Natomiast mega rzadko spotyka się atykuły, które wymieniają naprawdę fajne bluzy streetwearowe, każdy artykuł zawiera tylko te same „najlepsze bluzy” od Nike, Under Armour, Champion itp. Istnieje cały świat mainstreamowych i podziemnych marek, które tworzą niesamowite bluzy, które nie zobaczą światła dziennego w artykule, ponieważ zwykle osoba, która pisze artykuł, to tylko trochę znawca próbujący zabłysnąć znanymi markami.

Dziś to się zmienia, ponieważ w tym wpisie pojawią się znane polskie marki bluz streetwear, które warto przyjąć do swojej szafy. Przekonasz się, że każda ma wyraźny styl i estetykę. Wymienione niżej marki są to, jedne z najlepszych bluz, które możesz teraz posiadać. Wszystkie te rzeczy faktycznie należą do kategorii „bluzy streetwear”, w przeciwieństwie do wielu innych propozycji, które zatrzymały się na adidasie i Nike. Bluzy streetwear to bluzy dla fanów hip-hopu, miejskiego stylu, jak również dla deskorolkowców czy po prostu amatorów mody ulicznej. Główne polskie marki specjalizujące się w tworzeniu bluz streetwear to: Patriotic, , Stoprocent, Alkopoligamia, Elade, El Polako, Chada Proceder, Diamante Wear, Prosto, El Polako i wiele innych.

Bluzy streetwear Prosto

Firma odzieżowa wywodząca się z wytwórni płytowej Prosto Label. Założycielem marki jest warszawski raper Sokół znany z Zip Składu, WWO, duetu Sokół/Pono oraz współpracy z Marysią Starostą. W asortymencie tej marki znajdują się cztery linie odzieżowe: Elegancko, Sport, Klasyk i Label. Ubrania Prosto Wear promowane są przez artystów takich jak Diox, Hades, VNM, Kękę, czy Kaen i wielu innych. Ich popularne modele z logo PROSTO, zarówno klasyczne modele w bardziej dystyngowanym stylu, ale także najnowsze kolekcje i limitowane edycje można znaleźć niemalże wszędzie. Bluzy Prosto dostępne online wykonane są z najwyższej jakości tkanin bez kompromisów w swojej stylistyce, pełne żywych kolorów i ciekawych połączeń. Marka posiada bluzy z kapturem, bez kaptura, a także bluzy rozpinane ZIP.

Elade – bluzy z Torunia

Toruńska marka odzieżowa działająca na rynku od 2003 roku. Właściwie od samego początku istnienia mocno promująca uliczną kulturę, a także undergroundową muzykę rap. Elade to barwne ubrania tworzone z pasją. Na główne cechy brandu składają się uliczny styl i wysoka jakość wykonania. Inspiracją dla powstawania kolejnych modeli są wszystkie cztery elementy kultury hip-hop. Ich bluzy odzwierciedlają w stu procentach ducha miejskiego stylu i sprawiają, że prócz komfortu możesz przyciągać uwagę przechodniów!

El Polako

Marka odzieżowa założona przez poznańskiego rapera DonGuralEsko. Charakterystyczną cechą tej odzieży, a przede wszystkim dobrze rozpoznawalnych na rynku bluz, jest bujna kolorystyka, dobry humor i szalona wyobraźnia. El Polako tworzy bluzy streetwear mocno promujące twórczość rapera, a także charakter wytwórni. Świetny materiał, trafione kolory i nietuzinkowy styl to coś co na pewno wyróżnia markę na tle innych. Jeśli więc lubisz żywe outfity, koniecznie musisz sprawdzić bluz El polako. Marka na rynku działa bardzo długo, dlatego oprócz świetnej znajomości rynku i klientów docelowych, mogą pochwalić się najwyższej jakości materiałami i dopracowanymi szczegółami w każdym, pojedynczym produkcie jaki wypuszczają do sprzedaży.