promocja lakiery
Kobieta, Uroda

10 Marek lakierów hybrydowych w jednym miejscu – Sklep LaDiosa.pl

La Diosa to stale rozwijająca się hurtowania kosmetyczna, która w swoim asortymencie ma kosmetyki do pielęgnacji, urządzenia kosmetyczne oraz akcesoria. Sprzedaż prowadzą za pośrednictwem sklepu internetowego dostępnego pod adresem www.ladiosa.pl oraz stacjonarnie, lista sklepów stacjonarnych jest dostępna na stronie sklepu. Fenomenem hurtowni jest aż 10 marek lakierów hybrydowych dostępnym w jednym miejscu. Stylistki i kobiety malujące paznokcie w domu często łączą ze sobą lakiery hybrydowe różnych marek, dlatego szeroki asortyment hurtowni to duże ułatwienie dla osób, które do tej pory musiały kupować produkty w kilku sklepach.

Hurtownia kosmetyczna LaDiosa.pl

Hurtownia kosmetyczna La Diosa odkrycie roku stylistek paznokci

Asortyment sklepu to między innymi lakiery hybrydowe aż 10 znanych i cenionych w świecie manicure marek. Victoria Vynn to marka, to profesjonalne produkty. Słynną Mega Base można spotkać w wielu salonach kosmetycznych, ponieważ dobrze się trzyma oraz występuje w opcji transparentnej, oraz wielu naturalnych barwach. Kobiety kochają Neonail za szeroki wybór kolorów, marka na każdą porę roku przygotowuje dedykowaną kolekcję, ostatnim czasie zmieniła również swoje logo i wygląd buteleczek. Markę Idigo rozpoznają wszyscy, dzięki temu, że jej twarzą jest Natalia Siwiec, to również lakiery hybrydowe często spotykane u profesjonalnych stylistek. Indigo również stawia na stałe tworzenie nowych kolekcji dostosowanych do pór roku. Claresa to nowa marka w sklepie, chętnie kupowana ze względu na wysoką jakość produktu w niskiej cenie. Inne marki dostępne w sklepie to Kabos, Nails Company, MylaQ, Sunone, Semilac, Silcare. Wszystkie dostępne marki są cenione w świecie manicure, można je spotkać zarówno w salonach kosmetycznych, jak i w domach.

Lakiery Semilac, Indigo, Neonail

Szeroki asortyment i produkty najwyższej jakości

LaDiosa to sklep kosmetyczny, w którym można kupić zarówno lakiery hybrydowe wielu marek jednocześnie, jak i akcesoria do wykonywania manicure i pedicure. W ofercie duży wybór pilników, ozdób, pyłków, bloków polerskich, żeli, akryli, tipsów i nie tylko. Asortyment zawiera bogaty wybór urządzeń między innymi frezarki, lampy i pochłaniacze pyłu. W sklepie można kupić niezbędne akcesoria i materiały do przedłużania rzęs. Produkty do przedłużania rzęs są równie wysokiej jakości co lakiery i wykorzystywane przez specjalistów w tej dziedzinie. Firma dba o to, aby wszystkie produkty zaspokajały potrzeby klientów pod względem jakości, w tym celu prowadzi współpracę z wieloma markami z kraju i z zagranicy. Warto odwiedzić stronę internetową oraz sklepy stacjonarne  w celu zapoznania się z asortymentem, śledzenia promocji oraz zakupów.