złote kolczyki
Dodatki

Złote kolczyki – gdzie kupić?

Złoto jest jednym z dwóch ulubionych kruszców. To bardzo elegancki dodatek, który może dodać efektu każdej stylizacji. Kruszec ten nie zawsze ma żółty, miodowy kolor, który przychodzi na myśl jako pierwszy. Istnieje kilka rodzajów złota, między innymi białe, różowe czy czarne. Złoto jubilerskie jest stopem, dlatego jego barwa zależy od proporcji kruszców. Różowe złoto to mieszanka złota, srebra i miedzi. Im więcej miedzi w stopie, tym bardziej czerwony odcień uzyskamy. Powstanie takich mieszanek tworzy o wiele więcej możliwości dla tego szlachetnego metalu. Jest on odpowiedni na prezent, do noszenia na co dzień, a także często wykonywane są z niego obrączki ślubne.

Złote kolczyki na prezent

Taki podarunek jest bardzo dobrym pomysłem w wielu przypadkach. Kobiety otrzymują swoje pierwsze złoto już jako dzieci, na przykład na komunię świętą. Biżuteria jest uniwersalnym prezentem, który dopasować można odpowiednio do każdego gustu. Złote kolczyki objawiają się w wielu różnych kształtach i motywach. Krótkie, długie, małe czy duże, istnieje naprawdę ogromny wybór. Kolczyki na sztyfcie, to te bardziej delikatne, przylegające do ucha, często posiadające jakiś motyw, np. zwierzęcy lub kamień szlachetny. Kolczyki koła są wszystkim bardzo dobrze znane. Mogą mieć różne rozmiary, a nawet posiadać dodatkowe ozdoby. Jednym z bardziej popularnych modeli kolczyków są te zwisające, długie czy krótkie, są bardzo lubiane.

Gdzie szukać złotych kolczyków?

Najlepiej w internecie. Zakupy online to dar, z którego trzeba korzystać. Brak kolejek, większy asortyment, dostawa pod drzwi, czego chcieć więcej? Czyli online, ale gdzie? Otóż najlepiej u jubilera internetowego, takiego jak na przykład SAVICKI. Firma SAVICKI oferuje obszerny wybór biżuterii, naprawdę pięknej biżuterii, z możliwością chatu z konsultantem w razie problemów z wyborem. SAVICKI oferuje również możliwość personalizacji biżuterii. Kupując online masz możliwość wyszukania tego, czego potrzebujesz i nie ogranicza Cię wyznaczony czas na decyzję. Same plusy!