wózek Bugaboo
Informacje

Rodzice w wielkim mieście: wózek Bugaboo Bee6 zabierze Was na wycieczkę!

Zatłoczone pasaże handlowe, wąskie uliczki, brukowane skwery i niekończące się przesiadki z samochodu do metra – wózek Bugaboo Bee6 nie ma sobie równych w miejskich zmaganiach. Ta spacerówka to idealny wybór dla rodzina, które kochają wielkomiejski styl życia.

Nic nie zakłóci drzemki

Projektanci zadbali o to, by mały, lekki i zwrotny wózek Bugaboo Bee6 był równie wygodny dla rodziców, jak i dla podróżującego nim malucha. Szósta już generacja ulubionego wózka mobilnych rodzin ma między innymi nowe, większe koła, które są wyjątkowo odporne na przebicia i pokonają wszystkie wyboje na drodze. Zaawansowane zawieszenie wzmocnione zostało wysokiej jakości mechanizmem tłumiącym zapewniającym dodatkową amortyzację. Dzięki temu wózek Bugaboo Bee 6 prowadzi się płynnie, nie zakłócając drzemek maluszka.

Oddychająca konstrukcja

Dodatkowe otwory wentylacyjne w skorupie spacerówki i otwory wentylacyjnie w gondoli, którą możecie dokupić do tego pojazdu sprawiają, że wózek Bugaboo Bee6 zapewnia świetną cyrkulację powietrza. Bugaboo Bee6 w wersji spacerowej ma siedzisko poryte oddychającym, ażurowym materiałem. Przegrzanie i przepocenie to nie tylko niekomfortowe doznania dla dziecka, ale przede wszystkim sytuacje równie szkodliwe dla zdrowie jak wyziębienie. 

Łatwy w prowadzeniu wózek Bugaboo Bee6 ma pomysłową budkę z panelem wentylacyjnym i okienkiem peekaboo, umożliwiającym kontakt wzrokowy z maluchem. Budka świetnie chroni przed wiatrem i słońcem dzięki filtrowi UPF 50+. 

Bagażnik – metro – kawiarnia – sklep 

Obrotowy pałąk, który złożycie wraz z wózkiem, teleskopowa regulacja rączki w dużym zakresie i centralnie umieszczony pedał hamulca ułatwiają dostosowanie wózka Bugaboo Bee6 do bieżących potrzeb w czasie miejskich eskapad. 

Dla rodziców w wielkim mieście szczególnie ważne jest to, że wózek Bugaboo Bee6 jest nie tylko super łatwy w prowadzeniu, ale i – w składaniu. Złożycie go szybko za pomocą jednej ręki, a dzięki zintegrowanemu rozszerzeniu wózek stoi samodzielnie, nie zajmując wiele miejsca – w kawiarni, autobusie czy sklepie to nie do przecenienia! Wygodny wózek spacerowy Bugaboo Bee6 bez trudu wrzucicie też do bagażnika i przechowacie w domu!

Spacerówka Bee 6, podobnie jak wszystkie wózki Bugaboo, lubi gadżety ułatwiające życie maluszkom i rodzicom – skompletujecie ją z parasolką, uchwytem na kubek, śpiworkiem do wózka i torbą, która pomieści wszystkie rzeczy przydatne podczas spaceru  maluszkiem w wielkim mieście.