rodzina królewska
Moda damska

Moda i rodzina królewska

Królewskie wesela w Wielkiej Brytanii są masową publiczną fascynacją. Naród i wielu innych oczarowuje perspektywa, że ​​zwykły mąż zostanie księżniczką. Gdy tylko ktoś wejdzie do rodziny Windsor, każdy zespół, w którym wystąpi, podlega intensywnej kontroli miłośników stylu na całym świecie. Stosunkowo nowe księżniczki Kate Middleton i Meghan Markle regularnie rozpryskują się na okładkach magazynów o modzie, a księżna Diana była ikoną mody, której można by się codziennie spodziewać w gazetach. Przy tak dużym nacisku na ich stroje, zaskakujące jest to, jak wiele ograniczeń mają członkowie rodziny królewskiej w wyborze garderoby – i interesujące jest, aby dowiedzieć się, w jaki sposób członkowie rodziny królewskiej używają ich strojów do wielu celów.

  1. Wszystkie suknie ślubne muszą być zatwierdzone przez królową.

Suknia ślubna jest najważniejszą sukienką z życia kobiety i zwykle zależy wyłącznie od preferencji przyszłej panny młodej, ale jeśli zdecydujesz się ożenić z rodziną królewską, musisz pomachać w prawo. Podczas gdy przyszłe księżniczki są zaangażowane w proces projektowania, nic nie zejdzie z korytarza bez pieczęci królowej Liz. Mów o kontrolującej teściowej, co?

  1. Pożegnaj się z kolorowymi paznokciami.

Jeśli masz obsesję na punkcie używania dzikich i cudownych akryli co kilka tygodni, być może rodzina królewska nie jest dla ciebie. Dozwolone są tylko jasne połysk lub neutralne kolory, dlatego Kate Middleton nigdy nie kołysze neonowego różowego sztyletu. Królowa Elżbieta faktycznie gra w tym samym polskim klubie (Baletki od Essie) od ponad dwudziestu ośmiu lat. Co za zobowiązanie.

  1. Torebki to nie tylko torebki.

You might find it odd that you rarely see a royal without a handbag, I usually wonder what could possibly be inside. A phone? Their keys to the palace? Surely not. The Queen actually uses her bag to give signals. If she puts her bag on the table at an event, it means she’d like to leave. Party’s over. If you happen to end up having a chat face to face with the Queen and she moves her bag from one arm to the other, you’ve probably bored her – this means she wants to wrap it up. Princess Diana used to carry a clutch bag just to cover up her cleavage as she got out of cars to prevent the paparazzi getting sneaky shots. Kate Middleton uses her clutch to avoid awkward handshakes at events. If the duchess doesn’t wish to shake hands with someone she’ll place both hands on the bag. Newest royal addition Meghan Markle has taken to wearing bags with shoulder straps, which is unusual among the royals who like to make their bags a multi-purpose piece of kit. Someone send Meghan the memo!

  1. Królowa musi być jasna i kolorowa.

Prawdopodobnie zauważyłeś, że podczas wszystkich ważnych wydarzeń Królowa ma na sobie niesamowicie jasny, intensywny kolorowy strój. Abyśmy nie zapomnieli o neonowym zielonym zestawie, na którym grała podczas ostatniego królewskiego ślubu. Jej stroje są zawsze tak jasne, że można ją dostrzec w tłumie. Częściowo, aby tłum mógł ją łatwo wybrać, ale także ze względów bezpieczeństwa. Jako praktyczny środek bezpieczeństwa królowa występuje w najjaśniejszych kolorach, aby w nagłych wypadkach łatwiej ją zgarnąć.