garnitur
Moda męska

Mężczyźni, którzy dobrze wyglądają w garniturach

Garnitury mogą sprawić, że każdy mężczyzna będzie wyglądał świetnie, zwłaszcza gdy jest dostosowany do perfekcji. Wydobywają efekt ostrości, który oddziela swobodę od formalności. Noszone na wesela i imprezy z czerwonego dywanu są obowiązkowe dla każdego mężczyzny z wyczuciem mody lub bez niego. Sylwetka tak doskonale podkreśla idealne męskie ciało, że nawet źle postawieni mężczyźni mogą się wyróżniać w dobrze dopasowanych blezrach. Poniżej znajduje się lista mężczyzn, którzy dobrze noszą garnitury i są z tego znani – w 2014 roku uderzyli w czerwony dywan.

David Beckham

David Beckham jest jednym z najlepiej ubranych mężczyzn na świecie. Może nosić praktycznie wszystko i nadal dobrze wygląda. Jednak zmienia się w porywającego dżentelmena, gdy nosi ostry garnitur. Znany jest z zakładania garniturów Ralpha Laurena w odcieniach szarości, czerni i błękitu. Jego najbardziej charakterystycznym wyglądem jest trzyczęściowy kombinezon i top hat od Ralpha Laurena – noszony na Royal Wedding.

George Clooney

Clooney to kolejna celebrytka znana z przebierania się jak A-lister. Sprawia, że ​​noszenie garnituru wydaje się łatwe. Zawsze idealny na czerwonym dywanie, George Clooney został wybrany „najseksowniejszym żywym mężczyzną”. Nic dziwnego, że projektanci zawsze chcą go ubrać na czerwony dywan. Niektóre z garniturów, które nosił, to Giorgio Armani, Dolce i Gabbana, Gucci i Brooks Brothers.

Justin Timberlake

Justin Timberlake nie tylko nosi garnitury na imprezy na czerwonym dywanie, ale także nosi je w swoich teledyskach. Piosenkarz nawet przed sobą, aby zaśpiewać piosenkę o garniturze i krawacie. Jego moda ewoluowała ogromnie od wczesnych dni cornrows i denimu.

Jamie Dornan

Jamie Dornan zasługuje na swoją postać ekranową, Christiana Graya, wyglądając elegancko w garniturze. Irlandzki aktor znany jest z tego, że preferuje bardziej wąskie garnitury ze względu na swój czerwony dywan.

Bradley Cooper

Bradley Cooper to przystojny facet, który ubiera się swobodnie na ekranie iw prawdziwym życiu. Kiedy nosi garnitur, wyróżnia się. Jeśli chodzi o kolor skafandra, może nosić dowolny kolor, od bieli po pomarańcze i kremy, a nawet ciemniejsze odcienie niebieskiego, szarego i czarnego. Nosi także garnitury różnych marek, od Toma Forda, przez Vivienne Westwood Men, po Giorgio Armani i Gucci.

Ryan Gosling

Ryan jest ulubionym aktorem z Hollywood i wygląda świetnie w garniturze. Podobnie jak Bradley, jest pełen przygód, jeśli chodzi o kolor i styl. Wybiera różne style, od dwurzędowej marynarki z klapami po super dopasowany garnitur – zawsze ubrany do perfekcji.

James Franco

James Franco, który ubiera się luźno na ekranie, czyści dobrze, gdy idzie na czerwony dywan. Aktor stał się twarzą usług garniturów Gucci.

Pharrell Williams

Pharrell Williams zrewolucjonizował modę, nosząc krótkie garnitury na czerwonym dywanie. Jego krótkie kombinezony wywołały poruszenie na czerwonym dywanie w 2014 roku i mamy nadzieję, że trend ten wkroczył do głównego nurtu mody. Muzyka zawsze uderza od niego, podobnie jak jego eleganckie garnitury.

Leonardo DiCarprio

Leonardo znany jest z noszenia garniturów na ekranach od J. Edgara do Wilka z Wall Street – nigdy nie przestaje imponować. Na czerwonym dywanie na ekranie jego styl jest nieskazitelny dla najlepszych. Teraz trochę sobie radzi, ale wciąż zdejmuje prawie każdy garnitur, który nosi.

Jude Law

Jude Law może założyć formalny garnitur z koszulą i krawatem, lub nadać mu nieformalny t-shirt i nadal wyglądać świetnie. Angielski aktor przez lata ubierał się idealnie przy prawie każdej okazji. Jest przystojnym facetem z wyczuciem mody, który jest klasycznym Brytyjczykiem – wszyscy chcielibyśmy naśladować go w garniturze.