wędkarskie bluzy termoaktywne
Moda męska

Wędkarskie bluzy zawodnicze termoaktywne full print

Nowoczesne wędkarstwo

Wędkarstwo przez ostatnie lata zmienia swoje oblicze na nowoczesne nie tylko za sprawą sprzętu który z roku na rok staje się co raz bardziej profesjonalny ale też ubrań. Nad wodą widzimy co raz więcej wędkarzy noszących kolorowe, termoaktywne bluzy zawodnicze zamiast kamizelek z milionem kieszeni. Technologia sublimacji pozwala na naniesienie dowolnej grafiki reklamowej na tkaniny co sprawia że wszystkie imprezy wędkarskie stają się bardziej kolorowe. Ubrania tylu longsleeve, tshirt czy bluza z kapturem wybierane są przez całe teamy wędkarskie, a nawet producentów sprzętu wędkarskiego co możemy zaobserwować na targach wędkarskich. 

Projekty graficzne

Co zrobić aby projekt graficzny był unikalny? Możecie zwrócić się do dowolnej akgencji reklamowej lub poprosić znajomego grafika aby przygotował wam projekt. Jednak aby był to pełnowartościowy projekt wędkarski dobrze było by aby to rysował to wędkarz. Unikniecie pomyłek, które dla każdego wędkarza są oczywiste takie jak gatunek ryby, wybór zdjęć sytuacyjnych, sprzętowych, rodzaj węzłów lub nawet konkretne wygięcie haczyka. To są z pozoru błachostki lecz gwarantujemy że zauważy takie błędy każdy kto otarł się o wędkarstwo choć raz. 

Jeśli jednak nie chcecie płacić za własny indywidualny projekt graficzny możecie skorzystać z ogólnodostępnych wzorów które dodatkowo można spersonalizować o Imię czy Wasze logo. Jednym z takich sklepów z odzieżą wędkarską jest www.gqprint.pl. Znajdziecie tam pokaźną bazę projektów które możecie zamówić z własnym imieniem. Firma GQ PRINT ma w ofercie ubrania zawodnicze typu bluza z kapturem, longsleeve lub tshirt ale nie tylko, możecie zamówić tam np czapkę zimową z nadrukiem, husty typu buff a nawet leginsy damskie. 

wędkarskie bluzy termoaktywne

Czas oczekiwania na własną odzież zawodniczą może być różny. W sezonie trzeba czekać nawet do 2-3 tygodni z uwagi na wzmożony sezon jaki panuje w branży wędkarskiej. Należy pamiętać że ubrania są szyte dopiero po zadrukowaniu. Nie są to gotowe koszulki wyprodukowane w chinach 🙂 Warto pomyśleć o tego typu odzieży zimą kiedy zamówień na szwalniach jest stosunkowo mniej. 

Gdzie jest granica?

Z modą wiadomo jak jest, w końcu przeminie. Ale czy na pewno? Musimy zadać sobie pytanie czy to tylko chwilowa moda czy sposób na wyróżnienie się w tłumie? Projektując termoaktywne ubrania zawodnicze możemy na grafice umieścić wszystko i tak czasami się dzieje co w efekcie daje efekt klauna, a raczej nie to chcemy uzyskać. Dużo lepiej wyglądają projekty stonowane, dwukolorowe, zrobione ze smakiem. Zlecając indywidualny projekt graficzny warto zaznaczyć tą kwestię.