majtki
Moda damska

Majtki z wysokim stanem- kiedy się sprawdzą?

Każda kobieta z pewnością świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że bielizna odgrywa niezwykle ważną rolę w codziennym komponowaniu stylizacji. To właśnie od niej zależy w dużej mierze jak będziemy się prezentować. Zbyt mały biustonosz, czy zbyt obcisłe majtki z pewnością znacznie uwydatnią każde, nawet najmniejsze niedoskonałości sylwetki. Okazuje się, że rozwiązaniem wielu, kobiecych problemów, mogą być majtki z wysokim stanem. Jednak kiedy się one sprawdzą?

Majtki z wysokim staniem a nadanie wcięcia w talii

Każda z nas jest świadoma tego, że wyróżniamy kilka, różnych typów sylwetki. Nie jest jednak tajemnicą fakt, że pań o sylwetce klepsydry, czyli perfekcyjnej tali i proporcjonalnych biodrach i ramionach, nie ma zbyt wiele. Zwykle ciężko pracujemy nad swoją sylwetką i staramy się sprawić, by wyglądała ona jak najlepiej. Niemniej jednak często same uwarunkowania genetyczne determinują to, jak ona wygląda. W przypadku pań, które wcięciem w talii niestety nie mogą się pochwalić, idealnym rozwiązaniem będą majtki z wysokim stanem. Zadbają one o to, by sylwetka nabrała odpowiednich proporcji, a co więcej idealnie podkreślą talię, nawet jeśli w rzeczywistości nie jest ona aż tak wyraźnie zarysowana.

Idealny sposób na zamaskowanie brzuska? Majtki z wysokim stanem

Panie, które marzą o płaskim i świetnie wyrzeźbionym brzuchu z pewnością poświęcają wiele czasu na treningi. Niemniej jednak nadprogramowa tkanka tłuszczowa, która osadziła się na dole brzucha często nie jest możliwa do spalenia w krótkim czasie. Jeśli więc zbliża się wielkie wyjście i panie chcą za wszelką cenę prezentować się zachwycająco nawet w najbardziej obcisłej kreacji, wówczas majtki z wysokim stanem będą idealnym rozwiązaniem. Zwykle mają one właściwości modelujące sylwetkę i skutecznie zamaskują lekko wystający brzuszek. Z pewnością taki zabieg podniesie kobiecą pewność siebie.

Problem z obcierającymi się udami

Majki z wysokim stanem można wybierać w co najmniej kilku wariantach. W przypadku kiedy panie mają problem z ocierającymi się o siebie udami, które z każdym kolejnym krokiem pieką coraz bardziej, wówczas majki z wysokim stanem, a także nieco dłuższymi nogawkami mogą okazać się perfekcyjnym rozwiązaniem tego “piekącego” problemu. Dłuższe nogawki odseparują od siebie skórę obu ud, a dodatkowo znacznie wysmuklą ich górne partie. Panie więc nie tylko mogą dzięki nim prezentować się zachwycająco, ale jednocześnie rozwiążą problem zaczerwienionej i piekącej skóry po wewnętrznej stronie obu ud.