biustonosz
Kobieta, Moda damska

Kiedy warto wybrać biustonosze zmniejszające optycznie piersi?

Większość osób uważa, że kobietom zależy głównie na optycznym powiększeniu piersi. Rzeczywiście, podniesiony, pięknie wyeksponowany biust stanowi niemały atut. Niemniej jednak są i kobiety, które uważają, że ich biust jest po prostu zbyt duży. Wtedy też warto sięgnąć po staniki, które optycznie zmniejszają biust. Dzięki nim można poczuć się pewniej i uzyskać naturalny wygląd piersi.

Kiedy piersi stają się przeszkodą?

Trudno jednoznacznie określić, od jakiego piersi można uważać za zbyt obfite. Dla niektórych kobiet miseczka D wydaje się już być nieco za duża, podczas gdy dla innych noszenie miseczki F nie stanowi większego problemu. W rzeczywistości kobieta sama musi określić, który rozmiar stanika chciałaby nosić, aby czuć się komfortowo. Oczywiście, osiągnięcie pożądanego efektu nie jest możliwe bez ingerencji chirurga, jednak istnieje sposób na optyczne pomniejszenie biustu, co dla wielu pań jest w zupełności wystarczające. Wystarczy sięgnąć po biustonosze, które działają odwrotnie, niż modele push-up – zamiast powiększać, pomniejszają optycznie piersi. W praktyce kobieta nadal nosi ten sam rozmiar, jednak jej piersi wyglądają na nieco mniejsze. Po tego typu biustonosze najchętniej sięgają kobiety, które są naturalnie szczupłe, a przy tym mają naprawdę duży biust. Twierdzą one, że wygląda on nienaturalnie, dlatego zależy im na chociażby optycznym jego zmniejszeniu. Ciekawe modele biustonoszy zmniejszających piersi można znaleźć w sklepie internetowym https://bieliznazfantazja.pl/pol_m_Bielizna-dzienna_Biustonosze_zmniejszajace-biust-431.html.

Jak dobrać stanik zmniejszający biust?

Dobór stanika zmniejszające optycznie biust nie jest szczególnie problematyczny. Wystarczy zastosować się do zasad, które obowiązują także przy doborze standardowych biustonoszy. Wiele kobiet popełnia ten błąd, że wybiera rozmiar stanika, który w rzeczywistości chciałyby nosić. Niemniej jednak nie należy kierować się tutaj oczekiwaniami, a własnym rozmiarem – podobnie jak w przypadku staników push-up. W razie jakichkolwiek wątpliwości dobrze jest udać się po poradę do doświadczonej brafitterki, która oceni, jaki rozmiar stanika będzie dla nas idealny. Pamiętajmy, że jest to niezwykle istotne zwłaszcza przy większym biuście, który czasami na siłę próbujemy uciskać w zbyt małych biustonoszach. Tymczasem nie tędy droga – o wiele lepszym wyborem będą staniki zmniejszające optycznie biust, które pozwalają osiągnąć pożądane efekty, a przy tym są niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu.