buty przez internet
Informacje

Jak najkorzystniej kupować buty przez internet?

Jeszcze niedawno do kupowania butów przez internet wiele osób podchodziło sceptycznie, bojąc się takich zakupów bez przymierzania. Obecnie jest to jeden z najłatwiejszych sposobów zaopatrzenia w potrzebne, czy wymarzone obuwie i coraz więcej ludzi decyduje się na to, szczególnie w niektórych sklepach. Chętnie kupuje się wszędzie tam, gdzie można dostać korzystny rabat, gdzie organizuje się wyprzedaże, a także, gdzie ma się dużą dozę pewności, że buty będą pasować. Czy rzeczywiście takie zakupy są możliwe?

Wygodne buty można już kupić online dzięki innowacyjnemu systemowi skanowania stóp

Rewelacyjny system esize.me umożliwia zeskanowanie stóp w jednym z salonów sprzedaży. Można to zrobić zupełnie za darmo i od tej pory cieszyć się zakupami dostosowanymi do rozmiaru i kształtu stopy. Dzięki jednorazowemu skanowi stóp możliwe jest kupowanie butów bez mierzenia, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online na eobuwie.pl. Jest to spore ułatwienie dla klientów, którzy mogą dokonywać zakupów bez wychodzenia z domu i po dokonaniu płatności otrzymać do domu wymarzone obuwie dopasowane do własnej stopy. Ten inteligentny system może pokazać w oparciu o skan stóp ofertę dostosowaną do nich, lub też wszystkie buty, także te, które mogą być dla nas niewygodne, wskazując jednocześnie, w których miejscach będą najprawdopodobniej uwierać. To prawdziwa rewolucja w kupowaniu obuwia bez mierzenia, gdyż jeszcze niedawno, żeby znaleźć naprawdę wygodne buty, trzeba było czasami przymierzyć wiele par. 

Co jeszcze zachęca do zakupów butów online?

Oprócz komfortu, jaki obuwie może naszym stopom zapewnić oraz atrakcyjnego wyglądu butów, istotnymi rzeczami, na które klient zawsze będzie zwracał uwagę, są ceny. Atrakcyjna oferta promocyjna, wyprzedaże, czy możliwość kupowania z korzystnymi rabatami będą skutecznymi czynnikami zachęcającymi do zakupów. Kody rabatowe eobuwie można otrzymać nawet za chęć otrzymywania Newslettera sklepu. Na wybrane nowości sprzedawca daje nawet do 30% rabatu, co już może znacznie obniżyć cenę. Atrakcyjność oferty, oprócz samego asortymentu i korzystnych rabatów, powiększają także warunki samej dostawy, która w niektórych przypadkach może być całkowicie darmowa. Ważną informacją dla niezdecydowanych klientów jest to, że mogą oni zamówić więcej par butów i za darmo je zwrócić w ciągu 30 dni od zakupu. 

Kupowanie obuwia przez internet staje się coraz bardziej popularne i można śmiało stwierdzić, że ten trend dzięki nowym technologiom będzie coraz powszechniejszy. Najważniejsze dla sklepu jest zadowolenie klienta, bo wtedy ma się pewność, że wróci ponownie. Akcje promocyjne i kody rabatowe tylko temu sprzyjają,